رسم آنلاین دقیق‌ترین و باکیفیت‌ترین نقشه‌های بتنی در کوتاه‌ترین زمان

هم‌اکنون تجربه کنید

درباره ما

گروه دستیار طراح سازه تیمی پویا و جوان از مهندسان و متخصصان در زمینه های مختلف عمران، کامپیوتر، شبکه، بازاریابی و پشتیبانی است. همچنین در موارد فنی طی جلساتی با مهندسین ارشد و پایه یک محاسبات و نظارت نظر این افراد در الگوریتم ها و روش های رسم اعمال شده است.

بی شک یکی از جسورانه ترین کارهایی که تاکنون انجام داده‌ایم پروژه‌ی عظیم دستیار طراح سازه است. نهال این پروژه در سال 1389 کاشته شد و امروز با افتخار شاهد به بار نشستن زحمات صرف شده برای آن در این سال ها هستیم. هم اکنون تیم توسعه و پشتیبانی گروه دستیار طراح سازه با اتکا به دانش فنی و استفاده از پایدارترین تکنولوژی های روز دنیای رایانه و با تلاش شبانه روزی در خدمت شما بزرگواران است و خدمات حرفه‌ای را با کیفیت عالی در اختیار شما می‌گذارد.

ما تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را به بیشترین افراد ممکن ارائه نماییم و هزینه‌های گزاف نرم افزارهای رایانه‌ای و دشواری استفاده از آنها دیگر توجیه کننده‌ی استفاده از نقشه‌های ضعیف و بی‌کیفیت نباشد. بدیهی است که ما تنها نقش آفرین این عرصه نیستیم و پروژه های کوچک و بزرگی در این حیطه به چشم می آیند، با این حال ما تلاش می کنیم تا بهترین و به صرفه ترین خدمات را به شما سروران عزیز ارائه نماییم.

برخی از قابلیت‌ها:
  • تیب بندی هوشمند
  • رسم جزئیات سازه بتنی
  • محاسبه لیستوفر میلگرد مصرفی
  • مطابق آخرین ویرایش مبحث نهم
  • ادامه ... »

ورود به سایت

مشخصات اشتباه وارد شده اند:

حساب جدیدی برای شما ایجاد شد و اکنون شما با آن وارد شده اید.

تا چند لحظه دیگر به یک ایمیل ارسال می‌کنیم که حاوی لینک تاییدیه ایمیل شما است. لطفاً علاوه بر Inbox پوشه‌های Spam/Junk را نیز نگاه کنید. بعد از تایید ایمیل‌تان می‌توانید برای حساب خود، رمز نیز اختصاص دهید.

از هم اکنون می‌توانید از تمام بخش‌های این سامانه استفاده نمایید.

لطفاً صبر نمایید...

خروج

در حال خارج شدن از حساب کاربری.

لطفاً چند لحظه صبر نمایید...

خارج شدن از حساب کاربری با موفقیت انجام شد.

این پیغام تا چند لحظه دیگر بسته خواهد شد...